O nas

Naszym głównym celem jest produkcja wyrobów oryginalnych o niepowtarzalnym smaku. Podejmując jakiekolwiek działania, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy klienta i jego potrzeby związane z zaspokojeniem "słodkich pragnień". Dlatego też ciągle poszerzamy nasz asortyment o nowe produkty. Aby to było możliwe, nasze inwestycje kierujemy przede wszystkim w stronę rozbudowy parku maszynowego, co pozwala zwiększyć wydajność produkcji jak i poszerzać stale asortyment produktów.
Cały czas dążymy do rozbudowy sieci handlowej, aby każdy konsument w tym kraju mógł delektować się naszymi wyrobami. Nasza podstawowa działalność to produkcja wafelków domowych przekładanych w różnych smakach, które dostępne są na terenie całego kraju. Ponadto na rynku lokalnym zajmujemy się produkcją garmażeryjną i cukierniczą.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, najlepszym naturalnym surowcom i nieustannej kontroli jakości nasze produkty mają niepowtarzalny smak tradycyjnych domowych słodyczy, które cieszą się uznaniem konsumentów w całej Polsce.

budynek